Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7388
E premte, Persian date Ordibehesht 29 1396,,fa,29.1 milionë amerikanë janë ende pazar online,,fa,Blerë 140 miliardë dollarë me celular,,fa,Robots nisur mesazhet e pagesave elektronike dhe kabllo video-,,fa | ۱۵:۳۹ ب٫ظ
۲۹.۱ میلیون آمریکایی هنوز خرید آنلاین نکرده‌اند / خرید ۱۴۰ میلیارد دلاری با موبایل
,fa. Statistikat tregojnë se 60 për qind e amerikanëve që rezulton nga 2500 blerjeve online në dy javët e fundit me celular,fa […]

,fa.

Statistikat tregojnë se 60 për qind e amerikanëve kanë rezultuar në 2500 në dy javët e fundit kanë bërë një blerje online me telefonin tuaj celular,fa.

,fa.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی