» اینترنت
 • Lamtumirë përgjithmonë me ekranet thyera Mobile,,fa,kapele Aspykrdar Atari / Fotografitë,,fa
 • به گزارش خبرآنلاین، محققان دانشگاه ملی استرالیا / ANU قول دادند روزی فرا می‌رسد که دیگر نگران شکسته شدن اسکرین موبایل نخواهید بود چرا که در حال توسعه شیشه نشکن ارزان‌قیمت برای گوشی‌های نسل آینده هستند. «چارلز لی لوسک» رهبر این تحقیقات می‌گوید در حالی از نوعی شیشه به نام alumino-silicate در ساخت اسکرین انواع […]
 • کلاه اسپیکردار آتاری/ عکس
 • به گزارش خبرآنلاین، برند معروف آتاری و سازنده کنسول خاطره انگیزی با همین نام، که پس از سال‌ها دوباره به بیزینس بازگشته، کلاه اسپیکرداری را عرضه کرده است که اسپیکربلوتوثی را در خود جای داده است و از دوم ژانویه به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. فناوری صوتی کوالکوم به نام cVc، اکولایزر ۵ بانده، توزیع پیشرفته […]
 • ۱۰ تیترداغ دنیای آی‌تی از ثبت کُتِ پرنده مرد آهنی در گینس تا پلی استیشن ۲۰۰ دلاری
 • خبرآنلاین: شماره ۱ – توئیتر سیستم تایید پروفایل خود را به حالت تعلیق درآورد. این سیستم با نشستن آیکون آبی رنگ کنار پروفایل قابل تشخیص بود و برای هنرمندان، سلبریتی‌ها، روزنامه‌نگاران، فعالین دنیای موسیقی و مدیران اجرایی کمپانی‌ها تعریف شده بود اما ظاهرا به دلیل وجود باگ در سیستم، حساب کاربری گروه‌های نژادپرست […]
 • ایراد جدید وجود خط سبز کنار نمایشگر آیفون ایکس/ عکس
 • به گزارش خبرآنلاین، برخی کاربران با ارسال تصاویر مربوطه می‌گویند یک خط سبز روی نمایشگر گوشی‌شان افتاده است. اپل هنوز واکنش رسمی نشان نداده اما در پاسخ به توئیت یکی از کاربران، یکی از مسوولین فنی از کاربر مربوطه خواسته است تا به فروشگاه مراجعه کند. همچنین از وی پرسیده است که آیا آی او […]
 • پاک کردن پیام‌های ناخواسته قبل از دیده شدن در واتس‌اَپ
 • Khbranlayn, koha maksimale që mund të fshihet mesazhe të padëshiruara është 7 minuta dhe pastaj të mos jetë në gjendje për të pastruar,fa. Në çdo rast, pas fshirjes një mesazh, përdoruesit marrin një tekst me "Mesazhi është fshirë" do të përballen dhe pse përmbajtjen e mesazhit,,fa,Khbranlayn, koha maksimale,,fa […]
 • دروغ‌نویسی سایت‌های درجه سه درباره ورود آیفون ایکس به بازار ایران
 • Të Oscar-iPhone 999 dollarë në tregun e rreth 4 deri në 4. 5 milion çmim do, e 12 date Persian Aban 1396 hyrë në treg në Amerikë dhe disa tregje do të zgjidhet, por vendet në shtypit të verdhë në sektorin e lëvizshme për të publikuar lajme të rreme gati për të hyrë në tregun iranian mbajtur telefon, ndërsa,fa […]
 • آیفون ۸ و ۸ پلاس از نمایی دیگر
 • به گزارش خبرآنلاین، بسیاری از ویژگی های ۸ و ۸ پلاس همان ۷ و ۷ پلاس است که پشت شیشه ای آن اجازه شارژ بی سیم می دهد. مدل ۸ را باید ۶۹۹ دلار و مدل ۸ پلاس را ۷۹۹ دلار بپردازید. Është diferenca është jo më shumë se 100 dollarë për të blerë të lartë? 5656,,fa,Khbranlayn, shumë karakteristika të 8 8,,fa,Plus 7 dhe 7 Plus është pas xhamit që lejojnë akuzuar pa tel,,fa […]
 • اپل واچ سری ۳ نخرید
 • به گزارش خبرآنلاین، ساعت ۳۹۹ دلاری مجهز به LTE Cellular گفته می‌شود ماهانه ۱۰ دلار هزینه اضافی بر دوش دارنده آن می‌گذارد چرا که دیتا باید بدون ساعت و از روی شبکه سلولار عبور و مرور کند. با ساعت سری ۳ و بدون اینکه آیفون نزدیکتان باشد قادر به گوشی دادن موسیقی به صورت استریمینگ […]
 • وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات:
  عزم جدی برای اصلاح تعرفه اینترنت/ شرکت‌ها نگاه بلند مدت داشته باشند
 • وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عزم جدی برای اصلاح تعرفه اینترنت خبر داد و گفت: امیدوارم همه شرکت‌های ارایه‌کننده خدمات، همراهی کنند؛ چرا که در بلندمدت بزرگترین منفعت به خود آنها خواهد رسید.
 • افزایش ۴۶ درصدی ارزش سهام مایکروسافت در سال ۲۰۱۸
 • به گزارش خبرآنلاین، کیث ویس، تحلیلگر ارشد در مورگان استنلی می‌گوید موفقیت‌های مایکروسافت در بخش کلود باعث افزایش شکفت انگیز درآمد این کمپانی در سال آینده می‌شود و ارزش هر سهم از ۷۲ تا ۸۰ دلار به ۱۰۲ دلار خواهد رسید. به گفته وی کمپانی‌های زیادی در سرویس کلود مایکروسافت / Azure عضو شده‌اند و […]
Next Page »
تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی